קורס QA

בונה לכם קריירה בלי באגים

| קצת על הקורס

בכל יום אנחנו משתמשים בתוכנות ובאפליקציות, ולוקחים זאת כמובן מאליו שהן עובדות ״פיקס״, בלי תקלות. אלא שמאחורי כל אפליקציה ידידותית למשתמש שאינה מקפיצה באגים ושגיאות עומדות שעות על גבי שעות של עבודת QA. בודקי תוכנה הם האנשים שמביאים אלינו מוצרים שעובדים ״חלק״, ומכיוון שכל חברה בכל מגזר מחזיקה היום מוצר דיגיטלי, אנשי ה-QA הם מהחבר׳ה המבוקשים ביותר בשוק. מלבד הדרישה העצומה למקצוע, QA הוא תחום פשוט ללימוד, שמאפשר כניסה מהירה לעולם ההיי-טק. אם אתם קפדניים, יסודיים, בעלי עין חדה ורצון גדול להצליח בתעשייה הכי מתגמלת בעולם, הקורס שלנו מושלם בשבילכם.

| העקרונות המנחים שלנו

לומדים לעבוד
ב-Experts Academy לומדים רק את החומרים הכי מתקדמים ורלוונטיים בעולם ההייטק, באמצעות שלל התנסויות מעשיות בשיעורים ובבית שהופכות את המעבר לעבודה האמיתית בשטח לחלק, טבעי ופשוט.
הכי אישי שיש
בכיתה, בהפסקה או בין השיעורים - כל תלמיד מקבל מהמרצה ומצוות המעטפת של הקורס מענה שוטף לכל שאלה בזמן אמת, כדי שנמשיך לרוץ קדימה ביחד.
כל הדרך, עד למשרה
מסלול הקורס כולל ליווי והכנה לראיונות עבודה וחיבור ישיר למשרות הכי נחשקות בשוק באמצעות ה-Marketplace של Experts Group ומיטב המומחים להשמה בהיי-טק בישראל.
לומדים ממי שבטופ
המרצים שלנו הם המומחים המובילים בתעשייה בתחומים הנלמדים, ויודעים מה קורה בשטח, בזמן אמת. זו גם הסיבה לכך שממחזור למחזור תכני הקורס עוברים עדכון ונשארים הכי רלוונטיים בתחום.
| שואפים לקריירה איכותית בבדיקות איכות?
צרו איתנו קשר.

| מה לומדים?

Fundamentals of Software Testing
What is Software testing, why is testing necessary, testing and Software development Lifecycle, the mind of a Software tester.
1
Test Design Techniques
Agile and Software Testing, test Designs, test Cycles.
2
Defect Management
What is a defect, defect classification and priority, defect lifecycle, defect Management System – JIRA Agile.
3
Web & Mobile Testing
Web and browser compatibility test, Network elements and protocols, Web debugging – Fiddler, client and server architecture, Web services, REST and SOAP, mobile App testing, emulators and real device.
4
SQL & Database Testing
Introduction to SQL, filter & sort, SQL functions, join methods, Database testing.
5
Final project
6
Career workshop
7

| המרצים שלנו

Avia_Shimon
אביה שמעון
Automation Engineer

אז חשבתי שאעבוד בבדיקות שנה-שנתיים ואעזוב לתחום אחר. קופידון חשב אחרת. עם 7 שנות ניסיון בבדיקות תוכנה (2 ביחידת מחשבים מובחרת ו-5 בחברת HP), מתוכן 3 שנים כמנהלת QA, החלטתי לפנות להדרכה בתחום שבו אני מאוהבת. לאחר שלימדתי ב-NESS מצאתי בית ב-QA EXPERTS, מכללה סופר-מקצועית עם יחס אישי וראש צעיר.

tomer_segal
תומר סגל
QA Lead

ב-15 השנים האחרונות צברתי ניסיון ב-QA ידני ואוטומציה מענקיות כגון SciPlay, Carlson Wagonlit Travel ובמגוון חברות מעולמות הסלולר, הבנקאות ועוד. כיום אני מוביל את תחום ה-QA ב-Sensi.Ai, סטארטאפ בתחום ה-Med-Tech שפיתח טכנולוגיה אשר עושה שימוש ב-AI במטרה לזהות סימנים מקדימים למצוקה רפואית, על מנת לאפשר טיפול מהיר והולם. מעבר למקצועי, אני אוהד נלהב של הפועל כפר סבא בכדורגל ולא מחמיץ אף משחק.

| בוגרים מספרים

| צרו קשר ונכניס אתכם לעולם ההיי-טק
תוך 4 חודשים!
דילוג לתוכן