החטיבה הבינלאומית

| עלינו, בקצרה:

המותג הבינלאומי של Experts Group הפועל באירופה ובארצות הברית, מכוון אל אנשי טכנולוגיה בעלי ניסיון, שחושבים בגדול ומעוניינים ללמוד מקצוע אשר יעניק להם ראייה מערכתית ויהפוך אותם לעובדים שמחזיקים בתפקידי מפתח בארגון. המותג מציע את ההכשרות המתקדמות ביותר בעולם הטכנולוגי, עבור מי שרוצה להישאר בחוד החנית של ההיי-טק ולהקפיץ את היכולות האישיות שלו, כמו גם את הארגון בו הוא עובד, כמה דרגות למעלה. אנחנו יודעים לקחת אנשי מקצוע מצוינים ולצייד אותם, תוך חודשים ספורים, בכלים המדויקים למינוף הקריירה שלהם אל השלב הבא.

| למה אצלנו?

המרצים המובילים בתעשייה
כל המרצים עובדים בבקרים כמנהלי צוותים בחברות שכולם חולמים לעבוד בהן, ובערבים מלמדים את הסטודנטים שלנו את כל מה שיצטרכו לדעת כדי להתקבל לחברות בסדר גודל הזה (הנטוורקינג כבר בפנים!).
התכנים הכי רלוונטיים לשטח
בכל הקורסים חומרי הלימוד מתעדכנים מדי מחזור, בהתאם להתפתחויות שמתרחשות בהיי-טק מדקה לדקה. השיעורים כוללים חומר מעשי בלבד, שמתורגל ללא הרף, מבלי להעמיס על התלמידים שום מידע תיאורטי והיסטורי, שלא ישרת אותם בעבודתם.
מתרגלים להיות במרכז
המרצים שלנו זמינים לכל תלמיד גם בין השיעורים - בוואטסאפ, בטלפון ובאימייל, כדי שאף סטודנט לא יתקע בשיעורי הבית או יישאר עם שאלה שתמנע ממנו להתקדם, ואף עושים בדיקות יזומות, כדי לוודא שמטלות הבית מתבצעות והחומר מתורגל פיקס.
קורסי Booster
כל הסטודנטים שלנו זכאים להשתתף בחינם בשני קורסים משלימים, שיתפרו להם את הסיכויים הכי טובים לעבור את ראיונות העבודה: אנגלית ממוקדת להיי-טק ומיתוג מקצועי אישי, כולל שיפוץ קורות חיים ולינקדאין והכנה מקיפה לשאלות המגייסים.

| מה נלמד אתכם?

ארכיטקט תוכנה רואה מעבר לקוד: הוא צופה קדימה, חוזה התמודדויות עתידיות ונותן מענה לאתגרים מורכבים. תפקיד שיוצק תוכן חדש בתכנות ומתאים למתכנתים מנוסים ובעלי ראייה מערכתית ואסטרטגית, ששואפים לעמדת מפתח משמעותית.

| המרצים שיטיסו אתכם למעלה

| נשמע לכם?
נשמח לשמוע מכם!
דילוג לתוכן