קורס פייתון

השפה שתפתח בפניך את עולם ההיי-טק

| קצת על הקורס

דמיינו שפת תכנות פשוטה ללימוד, כזו שאפשר להרגיש איתה בבית כבר אחרי שיעורים בודדים, ושמאפשרת לבנות כמעט כל דבר שתעלו בדעתכם. כזו בדיוק היא שפת פייתון, שכבר אומצה על ידי חברות כמו Instagram, YouTube ו-Spotify, ונעשה בה שימוש נרחב בתחומי ה-Big Data, ה-AI, פיתוח ה-Web והאפליקציות ואפילו לפיתוח ממשקים גראפיים. שפת פייתון היא אחת משפות התכנות הפשוטות והשימושיות ביותר במאה ה-21, כזו שמטיסה את מי ששולט בה אל הקריירות הכי מרתקות, מגוונות ומתגמלות בהיי-טק ופותחת בפניו את כל הדלתות של המשרדים הכי גבוהים. אם אתם מתים לתקתק על המקלדת פייתון שוטפת ולהתברג בטופ של עולם ההיי-טק, הקורס שלנו נועד עבורכם.

| העקרונות המנחים שלנו

לומדים לעבוד
ב-Experts Academy לומדים רק את החומרים הכי מתקדמים ורלוונטיים בעולם ההייטק, באמצעות שלל התנסויות מעשיות בשיעורים ובבית שהופכות את המעבר לעבודה האמיתית בשטח לחלק, טבעי ופשוט.
הכי אישי שיש
בכיתה, בהפסקה או בין השיעורים - כל תלמיד מקבל מהמרצה ומצוות המעטפת של הקורס מענה שוטף לכל שאלה בזמן אמת, כדי שנמשיך לרוץ קדימה ביחד.
כל הדרך, עד למשרה
מסלול הקורס כולל ליווי והכנה לראיונות עבודה וחיבור ישיר למשרות הכי נחשקות בשוק באמצעות ה-Marketplace של Experts Group ומיטב המומחים להשמה בהיי-טק בישראל.
לומדים ממי שבטופ
המרצים שלנו הם המומחים המובילים בתעשייה בתחומים הנלמדים, ויודעים מה קורה בשטח, בזמן אמת. זו גם הסיבה לכך שממחזור למחזור תכני הקורס עוברים עדכון ונשארים הכי רלוונטיים בתחום.
| רוצים לכתוב בשפה שתשדרג לכם את הקריירה?
דברו איתנו!

| מה לומדים?

Python Core
Overview and setup, Python basics, Data structures, Files (I/O), error handling, modules and tools, Python project.
1
Front-end development
Web server & client, CGI programming, Web frameworks, Starting with Django, Django advanced, Web project.
2
Back-end development
Methods and codes, Requests & Responses, JSON, Relational Database, Python CRUD, Backup & security, Full stack project.
3
Developer tools
Source control management, Git & Repository, Container's overview, Docker, AWS Cloud computing, AWS S3, Django app deployment.
4
Career workshop
5

| המרצים שלנו

Alex_kozanov
אלכס קוזנצוב
DevOps Team Lead

כיום CAD, Emulation and DevOps Team Lead ב-Ceva, ענקית הצ'יפים, המתמקדת כיום בצ'יפים של AI והשמשתם בחברות המובילות בעולם. לאורך השנים הכשיר מאות אנשי היי-טק, והקים מיזמים חברתיים וטכנולוגיים, בהם פרויקט SAMANA בתור CTO, פיתח והשמיש מערכת למידה עצמית הממומשקת עם בינה מלאכותית.

David
דוד רוטנברג
Senior VP of R&D

סמנכ"ל הפיתוח של Telefire, חברת היי-טק שמפתחת מערכות IoT מצילות חיים, מנהל עשרות מתכנתים ואחראי על הובלת החזון הטכנולוגי של החברה. בתפקידו הקודם כ-Senior R&D Director ב-Lumenis, שנמכרה ביותר ממיליארד דולר, ניהל קבוצות פיתוח ועסק בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. דוד הוא מרצה מבוקש בקורסי תכנות וארכיטקטורת תוכנה.

Yuval_Vilf
יובל ווילף
Senior Director of R&D
דירקטור בכיר של קבוצת המחקר ופיתוח התשתיות ב-Cognyte. בתפקידו הקודם כ-Director, R&D Architecture ניהל את קבוצת הארכיטקטורה בחטיבה. בעל ניסיון נרחב בעולמות ה-AI כולל
Machine & Deep Learning ,MLOps Network Intelligence. מנוסה בעבודה עם מוצרים בסקייל גדול, ביצוע Design Reviews, העלאה וניהול סביבת הפרודקשן.
Doron_Nuni
דורון נוני
R&D Group Manager

מנהל קבוצה ב-Cognyte (לשעבר Verint), חברת סייבר מהגדולות בארץ, עם אלפי עובדים בארץ ובעולם. דורון עובד בחברה מאז 2017. בתפקידו הנוכחי, מנהל 3 צוותי פיתוח אשר מפתחים מוצר SaaS חדשני תוך שימוש בטכנולוגיות Blockchain, Cloud Deployment over GCP, Node.js, Service-based Architectures ועוד. דורון בעל ניסיון רב בהובלת צוותים טכנולוגיים והוא מרצה מבוקש בהדרכות DevOps מקצועיות לאנשי היי-טק בארץ ובעולם.

| בוגרים מספרים

| צרו קשר ונלמד אתכם שפה
שתיקח את הקריירה שלכם למעלה!
דילוג לתוכן