אודות

| קצת עלינו

אפשר לחכות לעתיד, ואפשר ליצור אותו. Experts Group היא חברה להכשרות בעולם ההיי-טק, המוכוונת לצמיחה וחדשנות ומגדלת את דור העתיד של התעשייה הכי מתחדשת, הכי מאתגרת והכי מתגמלת על פני הגלובוס. בשורותינו תמצאו את מיטב המרצים והמומחים בתחום, אשר מספקים לסטודנטים שלנו את כל הדרוש להם להצלחה כוללת בתעשייה. Experts Group היא בית שאינו יודע פשרות, דבר הבא לידי ביטוי בכוח האדם המתהדר במומחים הנבחרים בקפידה, בחומרי הלימוד המתחדשים ומתעדכנים עם כל מחזור חדש שנפתח, במשרדים החדשים הממוקמים באחד המגדלים במתחם הבורסה, ובמותגים המשלימים שלנו, המספקים שירותים מגוונים למיקסום ההצלחה בהיי-טק.

בראש הקבוצה עומד אדי רובינוב, אשר צמח בלב ליבה של התעשייה, וביחד עם צוות של מומחים בכירים מההיי-טק גיבש את ההכשרות והפתרונות המתקדמים והרלוונטיים ביותר למציאות העכשווית בתעשייה. כשחקן בתוך המערכת, אדי זיהה את הצורך באקדמיה ממוקדת, עדכנית ומתעדכנת, שתתבסס על מיטב המומחים המקומיים על מנת להכשיר את הדור הבא של מובילי ההיי-טק. לשם כך, הוא פנה להקים גוף שיכיל בתוכו את כל תשתיות הלימוד, ההדרכה, ההכשרה, הייעוץ, הנטוורקינג והכלים הנדרשים לקריירה מבטיחה בתעשייה. כך נולדה חברת Experts Group, ועמה אלפי בוגרים שהוצאנו אל השטח, חמושים בידע המעשי המדויק לכבוש את המשרות הכי משמעותיות בשוק, אלה שמצעידות את ההיי-טק – ואת העולם כולו – קדימה.

| העקרונות המנחים שלנו

מקצועיות לפני הכל
ב-Experts Group הסטנדרט הגבוה בראש סדר העדיפויות. מכיתות הלימוד והתכנים המתקדמים ועד לצוות החברה, היועצים והספקים. בכל עשייתנו ניצב לנגד עינינו ערך החדשנות, בלי עיגולי פינות ובלי פשרות.
פרקטיות וחיבור לשטח
התעשייה טסה קדימה, באופן המצריך אצבע על הדופק מסביב לשעון כדי לעמוד בקצב. אנו ב-Experts Group מבינים שרק התמקדות בצרכי השוק העדכניים ביותר תקדם את בוגרינו בתעשיית ההיי-טק, אל עבר תוצאות מיטביות ומדויקות.
הולכים יד ביד
היחס האישי לכל לקוח הוא ערך עליון ב-Experts Group, על מנת להניב תוצאות מיטביות בשטח ולמקסם את הצלחתם של לקוחותינו. כל לקוח שבא איתנו במגע, מקבל את מקסימום תשומת הלב הנדרשת, החל משלב הבנת הצרכים, קביעת היעדים ומימושם המירבי.
קהילה תוססת, נטוורקינג מנצח
כשכשרון, ידע ואמביציה מתחברים אל האנשים הנכונים - הדרך להצלחה נסללת. Experts Group מדגישה את הקהילתיות ומקיימת מסגרות נטוורקינג מפרות, בהן ארגון בוגרים פעיל, חטיבת Hub רוויה בחיבורים ובהזדמנויות ועוד.

| החטיבות שלנו

מגוון רחב של קורסים מעשיים ומוכווני-עבודה במקצועות היי-טק מובילים, המועברים על ידי מיטב המומחים בארץ ומתמקדים בפרקטיקה ובחומרים המתקדמים בתעשייה.

חטיבה בהתהוות המציעה לחברות וארגונים שירותי ייעוץ וליווי בקשת רחבה של מקצועות ההיי-טק, ומספקת כוח אדם מעולה ומיומן במיקור חוץ, לפי דרישה.

מרכז השמה ומרכז קריירה הכוללים את מומחי ההשמה בהיי-טק המובילים בישראל. מטרת המרכזים היא לחבר אנשי היי-טק למשרות הנחשקות בשוק, ולהוציא את בוגרינו אל ראיונות עבודה נבחרים, עם כלים מוכחים להצלחה.

בקרוב! חממה צעירה שהיא מעטפת שלמה עבור יזמים, סטארט-אפיסטים ובוגרי Experts Academy. ה-Hub שלנו יקדם יוזמות ונטוורקינג משובח ויאפשר סטאז׳ מעשי וצבירת ניסיון אמיתי בעבודה בשטח.

| המקום שלנו

אנחנו ב-Experts Group מאמינים שמי שרוצה להתברג גבוה בהיי-טק – מוטב שיתרגל כבר מההתחלה להיות במרכז העניינים. בבורסה ברמת גן, בלב המדינה ובמרכז ההתרחשויות, שוכנים המשרדים ומתקני ההוראה החדשים והמצוחצחים שלנו. כיתות הלימוד מצוידות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאפשר את הלמידה האפקטיבית ביותר בכיתה ובאופן מקוון. האווירה הביתית והנעימה השוררת במקום והשמירה על סטנדרט של עולם ההיי-טק בכל היבט אפשרי, הן רק עוד נגזרת של היחס האישי והחם המאפיין את Experts Group.

| מפת אזור הפעילות שלנו

דילוג לתוכן